Yaşam

Yalıçapkını 17. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yalıçapkını yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Kingfisher için yeni bir fragman var mı, neden olmasın?

yalıçapkını ilk bölümü 23 Eylül 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in, senaristliğini Mehmet Barış Günger’in üstlendiği OGM Pictures imzalı drama ve romantik Türk televizyon dizisidir. Yalıçapkını 1. bölüm neden yayınlanmadı? Kingfisher’ın yeni fragmanı ne zaman yayınlanacak?

LİDER DEFTERİ SAAT KAÇTA, SAAT KAÇTA?

Yalıçapkını her cuma 20:00’de Star TV’de.

YALI ÇAPKINI 17. BÖLÜM FRAGMİĞİ YAYINLANDI MI?

Yalıçapkını 16. bölümün ardından şu an 17. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragmanı yayınlanınca paylaşacağız.

17. BÖLÜMDEKİ MAN FRAGMİNİ NEDEN GÖRÜLMEMİŞTİ?

Yalıçapkını dizisinin fragmanları hafta içi çoğunlukla salı veya çarşamba günleri yayınlanıyor. Bazen yeni bölüm son sahneden sonra yayınlanıyor ama bugün fragman yayınlanmıyor.

KİRALAYICININ 16. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yılbaşı buluşmasının ardından konakta her şey eski günlere dönerken, sıra Ferit ve Seyran’ın kapak olacağı bir dergi çekimine gelir. Derginin editörü, Orhan’ı çok önceden tanıyan Defne’dir. Ferit’i beklenmedik olaylarla dolu bir gece beklemektedir.

KİRALAYICININ KONUSU NEDİR?

Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini en çok kızdıran Ferit, Gaziantepli uygun bir kızla evlenmeye karar verir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Doğru gelini bulmak Halis Ağa’nın büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Korhan Ailesi’nin Gaziantep’teki gelinliği olmaya uygun görülen Suna’nın (Beril Pozam) talep töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu