Yaşam

Çankaya Belediyesi Atatürk’ü en sevdiği şarkılarla anacak

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve lideri Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 85’inci yılında sevdiği müzikle anılacak. Anıtkabir’in yanındaki Anıtpark’ta gerçekleştirilecek anma programında sanatçı Candan Erçetin, Atatürk’ün en sevdiği müziği seslendirecek.

Çankaya Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 85. yıl dönümünde düzenlediği programla anacak. Anıtkabir’in yanındaki Anıtpark’ta gerçekleştirilecek anma programında sanatçı Candan Erçetin, Atatürk’ün en sevdiği müziği seslendirecek.

Anma programına Başkentli tüm vatandaşları davet eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Ecdadımızı vefatının 85’inci yılında bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz. Atatürk’ün ilçesi Çankaya’da ebedi istirahatgahının yanında gerçekleştireceğimiz anma programımızda Atatürk’ümüzü sevdiği şarkılarla anacağız. “Tüm halkımızı bu özel anma programına davet ediyor, bize bağımsızlığımızı, özgürlüğümüzü ve Cumhuriyetimizi armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuz özlem ve saygıyla anıyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-sandikli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu