Haber

Bucalı sporcular gururlandırdı

Buca Belediyesi önderliğinde gerçekleştirilen milletlerarası dövüş arenası ‘KOW Kingdom of the War Championship’ kickboks turnuvası Buca Tenis Kulübünde gerçekleştirildi. Yurt içinden ve yurt dışından pek çok atletin katıldığı turnuvada Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünden 5 atlet şampiyon olurken, 1 atlet da kemer kazanmayı hak etti.

Bugüne kadar pek çok başarılı sporcuyu yetiştiren ve memleketler arası arenada kıymetli muvaffakiyetler elde eden Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bu sefer dünya çapında bir tertibe konut sahipliği yaptı. Turnuva, Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü atleti ve kickboks antrenörü İbrahim Macun anısına düzenlendi.

Buca Belediyesi sportmeni, kickboks antrenörü ve KOW kurucusu Halim Macun organizatörlüğünde yapılan turnuvaya tam 40 sportmen katıldı. 6 bayan ve 34 erkek atletin yarıştığı aktiflik, Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünde gerçekleştirilirken, sporseverler turnuvaya ağır ilgi gösterdi.

Ringde temponun bir an bile düşmediği tertipte kazanan isimler şunlar: 60 kiloda Mobina Bakhtiari, 67 kiloda Mehmet Emin Utkan, 71 kiloda Cengizhan Özdemir, Serkan Kılıç ve Yunus Hilal, 86 kiloda Soner Yeşiller, 91 kiloda Moussa Demme, 100 kiloda Özkan Dinçer, 52 kiloda Dilay Ersoy, 56 kiloda Irmak Tuğ, Nuray Topallar ve Elif Şen, 63 kiloda Yahya Ömer Şen, 67 kiloda Ercan Karaca, Vedat Emrecan, Umut Kaya ve 100 kiloda Çağan Irmak. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu